Apartmanlarda Tuvalet Tıkanması – Çözümü bizde

Kanal Açma Logar ve Tünel Hizmetleri

Apartmanlarda Tuvalet Tıkanması – Çözümü bizde

Tuvalet Tıkanması

Apartmanda tuvalet tıkanması durumu, sürekli ve her binada yaşanan sorunlardandır. Sorun çoğu zaman en alt kattan patlak verir.

Ana borunun tıkanması kolay olmaz ama borunun eğimsiz bir kısmında ya da çok keskin bir dönüş olan kısımda tıkanmalar yaşanır.

Bahsettiğimiz bu kısımsa, genellikle bodrum katlarda olur ve bu sebeple su hep oradan taşar. Ev alırken ya da kiralarken bu hususa dikkat edilir. Zaten ev satış ve kiralama fiyatları da buna göre değişir.

Apartmanlarda Tuvalet Tıkanması – Çözümü bizde

Apartmanın üst katında da tıkanıklık yaşanabilir. Örneğin balkon çıkmalarında pimaş dönmek zorunda kaldığından, keskin ve eğimsiz boru döşenirse pimaşın tıkanma riski çok yüksektir. Mutfak ana gideri tıkanması da bu şekilde olur. Çözümü çıkmanın altından dönüp, cepheye doğru dönüş kısmında dönüşe açık dirsek yani 45 derece dirsek kullanılırsa daha yumuşak bir dönüş sağlanmış olur. Bu da gidere dökülen yağların veya yemek artıklarının birikmeden akıp gitmesini sağlar. Kırmadan apartman borusu açma konusunda geliştirilmiş olan makineler sayesinde, sizin için temiz, güvenli ve garantili bir şekilde işinizi yapıyoruz.

Ortak kullanılan gider borusu tıkanması halinde, açmak için yapılan çalışmaların bedelini, binanın tamamının karşılaması gerekir. Su kimin evinden geri teperse tepsin, o katın üstünde bulunan tüm daireler o boruyu kullanırlar. Bu yüzden tıkanmaya sebep olan şey, herkesten dökülen yemek artığı ve yağlardır. Ancak bu konuda her zaman tartışmalar çıkmıştır. Mağdur olan daire sakini suyu keser. Çünkü kullanıldığı anda onun dairesinden su çıkıyordur. Buna sinirlenen diğer kat sakinleri ise suyu açar vb. durumlar söz konusu olur. Böylece iş uzar ve neticede herkes para verir. Olan biten tüm macera sadece boşa vakit kaybı olarak kalır. Ana gider sorunu, anlayışla ve komşuların üzerine düşeni yapmasıyla; hem daha hızlı, hem de üzülmeden, yorulmadan, sinirlenmeden çözülebilir.

7 gün 24 saat uzman kadromuz ile Ankara’nın ve Türkiye’nin her yerinde hizmetinizdeyiz.

LOGAR TEMİZLİĞİ

Ankara’da tuvalet tıkanıklığı ve logar açma konusunda uzman firma olarak günün her saati hizmet vermekteyiz. Tıkanan logarları kırmadan robot makineler ve yüksek basınçlı kanal açma makinesi ile tıkanıklık probleminizi ortadan kaldırıyoruz.

KANAL AÇMA

Ankara’da Kanal açma konusunda uzman firma olarak günün her saati hizmet vermekteyiz. Tıkanan atık su giderlerini kırmadan robot makineler ve yüksek basınçlı kanal açma makinesi ile tıkanıklık probleminizi ortadan kaldırıyoruz.

Bize ulaşın Hemen arayın çözüm bulalım : KLT ANKARA 0 533 248 58 19

Puan
Google okuyucu puanı
[Total: 1 Average: 5]
Bu bilgiyi hemen paylaş....

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara