Binanın Ana Borusu Tıkandı – Çözümü bizde

Kanal Açma Logar ve Tünel Hizmetleri

Binanın Ana Borusu Tıkandı – Çözümü bizde

Binanın Ana Borusu Tıkandı

Binalarda yaşanan tesisat sorunlarında, binanın ana gider borusunu açma servisi veren firmamızdan destek alabilirsiniz.

KLT , yılların tecrübesi ve binadaki ana boruyu açan makineler sayesinde tuvalet tıkanması sorunlarına hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Binanın ana pimaşı tıkandı diyorsanız ana boruyu açan firma arayışınıza son veriyoruz.

Firmamızda kullanılan kameralı kanal açma aletleri sayesinde apartmanda yaşanan tıkanıklık sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

KLT – Kanal Logar Tünel

7 gün 24 saat uzman kadromuz ile Ankara’nın ve Türkiye’nin her yerinde hizmetinizdeyiz.

Tıkanıklığın sebepleri nelerdir ?

bunları kısaca özetleyelim;

Dairelerden gelen su kimi zaman yer süzgeçlerinden çıkmaktadır. Bunun nedeni ana boru tıkanıklığından kaynaklanmaktadır. Yer süzgeç gideri ana pimaşa en yakın boru sistemi olduğu için ilk olarak pis su buradan geri tepmektedir. Ana gideri robotla açan sistemler sayesinde kısa sürede bu probleme son verilir.

Tuvalet tıkanması sorununu evde çözmenin yolları nelerdir? diye düşünebiliriz ama bu pimaşlar geniş ağızlı ve büyük borulardan oluşur. Bu gider borularını kendimiz açmaya çalışırsak daha büyük sorunlara ve tadilatlara sebep olabiliriz. Tesisatı korumak ve bu sorundan en kısa sürede kurtulmak için aletle tuvalet açan şirketlerden yardım almak gereklidir.

Robot cihazla kanal açma işlemi düşük masraflı ve içinde açma garantisi olan bir sistemdir. Bazı durumlarda makinenin tüm gücüyle çalışmasına rağmen yinede tıkanıklık açılamamaktadır. Oysaki logarda kontrol edilmiştir orada da bir sorun yoktur. İstisnai durumlarda hattın çökmüş olabilme ihtimali vardır. Gerekli kontroller yapıldığında sorunun tespit edilmesi muhtemeldir. Peki bu durumda ne yapmamız gerekli? KLT tüm sorunlarınıza çözüm bulacak ekipmanlara ve yetkin personele sahiptir. Hattın çökmesi durumunda yerinin tespit edilmesi kesinlikle gereklidir.

Siz de pimaşlarda çökme olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki linkten detayları öğrenebilirsiniz.

http://www.kanallogartunel.com/kanal-acma-2/

http://www.kanallogartunel.com/logar-acma-ve-temizleme/

Şirketimiz bu konuda sizlere yardımcı olmak adına profesyonel olarak hizmet vermektedir. Ankara da bulunan şirketimiz bu bölgede yapmış olduğunuz taleplere yeterli sayıdaki ekibiyle en kısa süre içerisinde geri dönüş yapmaktadır.

Hemen arayın çözüm bulalım 0 533 248 58 19

Puan
Google okuyucu puanı
[Total: 1 Average: 5]
Bu bilgiyi hemen paylaş....

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara