LOGAR AÇMA VE TEMİZLEME

Kanal Açma Logar ve Tünel Hizmetleri

Logar tıkanıklığında uzman olan ekiplerimiz, duvar ve fayansları kırmadan kameralı cihaz kullanarak tıkanıklık açma işlemini tamamlamaktadır. Firmamızda hizmet veren uzman ekipler, logar tıkanıklığını kökten çözüm üretme bilgi ve birikime sahiptir. Logar tıkanıklığı, beraberinde birçok sorunu da getirmektedir.

Logar tıkanıklığı, ilk olarak yaşam alanlarındaki banyo, tuvalet ve mutfak giderlerinin tıkanmasına neden olmaktadır. Eğer tıkanıklığa kısa sürede müdahale edilmezse sorun daha da büyümekte, pis suların dışarı taşması gibi bir risk ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle logarın tıkandığı hissedildiği an müdahale edilmelidir. Firmamız, özel olarak geliştirilmiş robot tıkanıklık açma cihazı ile logar tıkanıklıklarını kısa süre içinde açmaktadır. Firmamız, günün her saatinde hizmet vermektedir. Son teknoloji ile geliştirilmiş cihazlar sessiz çalışmaktadır. Bu nedenle logar tıkanıklığı gece saatlerinde bile giderilmektedir. Firmamızda hizmet veren tüm personel, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine göre çalışmaktadır ve işlem sırasında bölgeyi temiz bırakmaktadır.

Logarlar, genel olarak binaların çıkış kısmına yapılmış olan kuyudur. Binadaki atık sular logara gelmektedir. Buradan da belediyenin kanalizasyon sistemine yönlendirilmektedir. Zaman içinde binanın atık su giderlerine atılan cisimler nedeniyle kanalizasyon sistemi tıkanmaktadır. Bu tıkanıklığın da zaman geçmeden giderilmesi gereklidir. Firmamız logar tıkanması işlemini geciktirmeden gerçekleştirmektedir. Logar temizliği, kanal temizleme makineleri tarafından yapılmaktadır ve bu makineler robot sistemlere sahiptir. Bu robotlarda logar içinin görülebilmesi için görüntüleme sistemleri yer almaktadır. Bu sayede tıkanıklık sorununa yol açan cismin ne olduğu ve nerede olduğu tespit edilmekte, buna göre tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilmektedir. Firmamız, logar tıkanıklığını robot makine ile açmaktadır. Aslında logar tıkanıklığını kentlerdeki kamu kurumları yapmaktadır. Ancak bu hizmeti uzman kadrosu ile veren firmamız gibi işletmeler de vardır. Firmamız, loğar tıkanıklığı açma işleminin yanı sıra kayıp logar kapağını da bulma hizmeti vermektedir. Dedektörlü sistemlerle kayıp logarı bulan firmamız, bina ana hat borusu ile logar arasındaki borularda çökmenin olması durumunda bunun yerini de tam olarak tespit etmektedir. Bunun için frekanslı sisteme sahip olan kamera, borunun içine gönderilmektedir. Ayrıca sinyal takip edici cihazlarla çökme olan yer bulunmaktadır. Çökmenin olduğu yer de arzu edildiğinde tamir edilmektedir.

Apartmana bağlı logarda oluşan tıkanıklık açılmadığında bina sakinlerinin rahat etmesi mümkün değildir. Çünkü tıkanıklığa bağlı olarak çevreye kötü bir koku yayılmaktadır. Bunun yanı sıra tıkanıklık sonucunda zaman içinde bakteri oluşumu da meydana gelmektedir. Bu da çeşitli hastalıklara neden olmaktadır. Bu nedenle logar tıkanıklığının kısa süre içinde giderilmesi gereklidir. Firmamız arandığında ekipler öncelikle görüntüleme cihazını salarak tıkanıklığın tam yerini tespit etmektedir. Sonrasında ise robot tıkanıklık açma cihazı ile logar tıkanıklığı açılmaktadır. Esasen logar tıkanıklığının makine açılması söz konusu değildir. Bu işlemi büyük vidanjörler yapmaktadır. Ancak halk arasında tuvaletin giderine de logar denilmektedir. Bu nedenle logar denildiğinde aklımıza dışarıdaki ana rögarlar gelmektedir. Hizmet alınacağı zaman bu duruma özen gösterilmelidir. Ana logarlarda tıkanıklık meydana geldiğinde bu belirtilmelidir. Böyle durumda firmamız, vidanjörle logar tıkanması sorununa el atmaktadır. Yaşam alanlarında meydana gelen logarlarda tıkanıklık meydana gelmişse firmamızla iletişim kurmak yeterli olmaktadır.

Puan
Google okuyucu puanı
[Total: 1 Average: 5]
Bu bilgiyi hemen paylaş....
Call Now ButtonHemen Ara